TU - ve 2. kole - pro Miss Score, je to SOND - Soutěž O Nej Design
TU- pro Mynie, je to SONB - Soutež O Nej Blog
Tady - pro číslo 6 - je to SONB
Thanx


The Sims 2: Castaway - Trosečníci

9. února 2008 v 11:40 | Domiška |  The Sims 2
!! TROSEČNÍCI !!
Tváře Simů na nás v obchodech pokukují stále častěji a častěji, tentokrát ovšem jejich výrazy nebudou zrovna veselé. Tentokrát na nás budou pokukovat zoufalí a zničení trosečníci. Jak, že je to možné? No, to si takhle jednou Sim jménem David Bourec vyrazil na zaoceánskou plavbu a nedopadlo to zrovna růžově. Jak asi tušíte, tak ztroskotal a ocitl se na pustém ostrově, zcela napospas divoké a neprobádané džungli. Co teď, říkáte si?

Přežít! Přežít, sakra musím přežít! Takové myšlenky se v prvních minutách Sim-trosečníkovi honí hlavou.
V obklopení džungle
Tropická atmosféra na vás dýchne hned prostřednictvím úvodního menu, které je pěkně vyšperkované grafikou dodanou přímo z džungle. Jakmile si vyberete jednu z hlavních postav a vydáte se na záoceánskou plavbu, tak přijdou neočekávané události...
To už jen sledujete úvodní cutscénu s nebohým simíkem, plácajícím se po krk ve studené a ukrutně slané vodě. Pak následuje procitnutí na rozpálené pláži a začíná každodenní boj o přežití!
Jen co se novopečený trosečník trochu rozkouká a uvědomí si svou situaci, tak musí začít žít -
respektive spíše přežívat.
Třeba takové uspokojování základních potřeb je na ostrově přece jen o trochu složitější než v civilizaci. Pro jídlo se místo do ledničky musí na palmu, na záchod do nejbližšího keříku a to raději ani nemluvím o společenských potřebách. To si pak musíte zaběhnout rovnou za místními vládci - za opicemi.
Když už byla řeč o atmosféře, tak musím ještě vypíchnout povedený soundtrack. Všudepřítomné bubny a všelijaká cingrlátka totiž vytvářejí tu správnou exotickou hudební kulisu.
Již při letmém pohledu na okolní obrázky vás možná zarazí přílišná od The Sims 2.
Jak jsem už naznačila, skutečně se jedná o téměř na chlup stejné zpracování. Po podrobnějším ohledání se však přece jen najdou určité rozdíly, z nichž nejvýraznější jsou nové klávesové zkratky. Ty poměrně výrazně zpříjemňují hraní, protože se nemusíte stále soustředit na uspokojování potřeb (není třeba hledat strom s jídlem, pouze klávesou simovi zdělíte, aby si jej našel).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama